KONST / Litografier / Färglitografi 15286428
nr 1528 6428
May K Leon
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad HC 39/40. Färglitografi, bildmått: 30x41 cm, yttermått inklusive ram: 50x60 cm
May K Leon Laggarbo, svensk bildkonstnär född i Ljungby 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 mars 2023
kl 18:56:56
150 kr
200 kr
250 kr
450 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr